Последние новости

04 июля 2018 в 09:10

4 липня - День Національної поліції України

4 липня - День Національної поліції України

Шановні співробітники Ізмаїльського відділу Національної поліції України!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю Вас  з професійним святом - Днем Національної поліції України!

Щодня поспішаючи на допомогу людям, Ви зміцнюєте законність і правопорядок у нашому місті. Ваші честь і мужність, відданість Присязі та службовому обов’язку, бажання працювати і змінювати країну на краще служать гарантією безпеки та спокою ізмаїльчан. Ми по праву пишаємося справжніми професіоналами, які прийшли працювати у поліцію і віримо, що Ізмаїльська поліція з кожним роком здобуватиме все більшу довіру у мешканців та гостей нашого міста. 

У день Вашого професійного свята висловлюю щиру подяку всім працівникам та ветеранам правоохоронних органів за самовіддану працю. Нехай Ваші серця зігріває тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я процвітання і розквіту рідної України. Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, мирного неба, спокійних буднів, невичерпної енергії та вагомих здобутків у благородній справі служіння Батьківщині та українському народу!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко