Через удар по Одещині постраждало ще семеро людей
Окупанти з рф продовжують комбіновано атакувати Одеській регіон.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
У дописі посадовця йдеться про те, що 15 травня зранку в Одеському районі зафіксовано влучання в обʼєкти цивільної та транспортної інфрастуктури.
За попередніми даними, постраждало семеро людей. Одна людина у важкому стані. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
Олег Кіпер звернувся з проханням до жителів Одещини до відбою повітряної тривоги перебувати у безпечних місцях.
Раніше повідомлялось про те, що через комбінований ракетно-дроновий удар рф по Одещині в ніч на 15 травня постраждали двоє цивільних людей – 66-річний чоловік та 12-річний хлопчик. Цієї ночі росія тероризувала Одещину комбінованими ракетно-дроновими ударами.
Заматеріалами інтернет-ресурсів розмістила Оксана Картельян, Місто 24


