Останні новини

15 травня в 12:58

Через удар по Одещині постраждало ще семеро людей

Через удар по Одещині постраждало ще семеро людей

Окупанти з рф продовжують комбіновано атакувати Одеській регіон.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

У дописі посадовця йдеться про те, що 15 травня зранку в Одеському районі зафіксовано влучання в обʼєкти цивільної та транспортної інфрастуктури.

За попередніми даними, постраждало семеро людей. Одна людина у важкому стані. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.

Олег Кіпер звернувся з проханням до жителів Одещини до відбою повітряної тривоги перебувати у безпечних місцях.

Раніше повідомлялось про те, що через комбінований ракетно-дроновий удар рф по Одещині в ніч на 15 травня постраждали двоє цивільних людей – 66-річний чоловік та 12-річний хлопчик. Цієї ночі росія тероризувала Одещину комбінованими ракетно-дроновими ударами.

Джерело

Заматеріалами інтернет-ресурсів розмістила Оксана Картельян, Місто 24