Команда Ізмаїльського ліцею №16 виборола І місце обласного етапу змагань із шахів у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
12 травня на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся фінал IV (обласного) етапу змагань із шахів у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Не менш вагомий результат продемонструвала команда Ізмаїльського ліцею «Політехнічний» з гімназією, яка здобула почесне ІІ місце у віковій категорії 10–11 класи, показавши високий рівень підготовки, витримку та справжній командний характер.
Цей успіх — результат наполегливої праці учнів, підтримки педагогів і батьків, а також любові до інтелектуального спорту.
Щиро вітаємо команди переможців та бажаємо Ізмаїльському ліцею № 16 впевнено представити Одещину на Всеукраїнському етапі змагань! Нехай кожна партія приносить нові перемоги, а досвід і майстерність ведуть лише вперед!
Пишаємось вашими досягненнями та віримо у нові звершення!
Заматеріалами інтернет-ресурсів розмістила Оксана Картельян, Місто 24




