В Одесі дитина провалилась під тротуарну плитку: яма близько 4 метрів
Інцидент стався в Одесі, коли 10-річна дівчинка була на прогулянці. Перехожі кинулись на допомогу, але це було надто ризиковано.
Про це повідомляє ДСНС.
10-річна дівчинка в Одесі під час прогулянки провалилась під тротуарну плитку. Дитина опинилась у глибокій ямі близько 4 метрів завглибшки. Перехожі намагались дістати дівчинку, але існувала загроза повторного обвалу. Тому викликали рятувальників.
Люди постійно говорили з дитиною, щоб вона не панікувала. Рятувальники підняли дівчинку на поверхні.
"Весь цей час на зв'язку з донькою був батько, який пізніше не стримуючи емоцій, подякував надзвичайникам за порятунок. Дівчинку оглянули медики, її життю нічого не загрожує", - розповіли рятувальники.



