Останні новини

08 квітня в 20:50

На Одещині вводять заборону на вилов оселедця: названі дати

На Одещині вводять заборону на вилов оселедця: названі дати

В Одеській області запроваджують сезонну заборону на вилов чорноморського оселедця через нерест.

Про це повідомили в Одеському рибоохоронному патрулі.

Заборону вводять для збереження популяції чорноморського оселедця та його природного відтворення під час масового нересту. Обмеження стосуються як промислового, так і любительського рибальства.

На Дунаї вилов заборонять від гирла до відгалуження Тульчинського гирла з 28 квітня по 7 травня. Вище за течією, від цього відгалуження, обмеження діятимуть довше — з 28 квітня по 17 травня.

У Дністровських водоймах також запроваджують окремі строки. У Дністрі на ділянці від села Паланка до кордону з Молдовою ловити оселедець не можна буде з 28 квітня по 7 травня.

У Дністровському лимані, рукаві Турунчук і в основному руслі Дністра від гирла до села Паланка заборона діятиме з 3 по 7 травня.

У рибоохоронному патрулі нагадують, що порушення цих правил тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність. Також там закликають дотримуватися обмежень, адже від цього залежить відновлення рибних запасів і стан водойм області.

Раніше УСІ повідомляла, що строки нерестової заборони на рибальство щороку визначає Державне агентство меліорації та рибного господарства окремими наказами для кожної водойми області, тому перед поїздкою на риболовлю варто перевіряти актуальні обмеження.