Последние новости

24 августа в 09:15

24 серпня - День Незалежності України

24 серпня - День Незалежності України

Дорогі ізмаїльчани!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею Української Незалежності!

Для всіх нас День Державного прапора та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, коли Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

За останні роки змінилася наша країна, і люди, що в ній живуть. Незмінним залишилося бажання кожного з нас жити у незалежній, вільній і мирній Україні. Наші патріотизм, непохитна віра, активна життєва позиція, небайдужість, сумлінна й наполеглива повсякденна праця це основа майбутнього процвітання держави. Разом ми здолаємо всі труднощі, пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, добра і сімейного благополуччя, радості і достатку кожній ізмаїльській родині. Нехай віра в себе, в свою державу живе в серці кожного громадянина нашого рідного міста, а кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави!

Ізмаїльський міський голова А.В. Абрамченко