В Ізмаїлі відбувся форум національних спільнот Півдня Одещини
В Ізмаїлі провели третій етап регіонального форуму «Діалог культур та громад: синергія заради сталого розвитку Півдня Одещини», який об’єднав представників влади, громадських організацій, національних спільнот та міжнародних партнерів.
Захід відбувся 19 червня на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Форум організувала громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та Одеської обласної ради.
Учасники обговорили підтримку національних спільнот в умовах війни, розвиток діалогу між громадськістю та владою, захист прав національних меншин, а також зміцнення соціальної згуртованості у багатонаціональних громадах регіону.
До роботи форуму долучилися представники територіальних громад Ізмаїльського району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських організацій, внутрішньо переміщені особи та міжнародні партнери.
Ізмаїл став третьою локацією проведення форуму після Білгорода-Дністровського та Болграда. За підсумками попередніх етапів громади півдня Одещини підписали меморандум про співпрацю, спрямовану на розвиток міжмуніципального діалогу, підтримку культурного різноманіття та соціальної згуртованості.



