Останні новини

30 травня в 13:12

Свято Останнього дзвоника в Ізмаїлі

Свято Останнього дзвоника в Ізмаїлі

Травень традиційно завершується особливим і хвилюючим святом — в школах Ізмаїла пролунав Останній дзвоник. Уже пʼятий рік поспіль воно проходить в умовах повномасштабної воєнної агресіі росіі проти України.

29 травня, в більшості ізмаїльських шкіл пройшло це свято. Понад 1200 випускників 9 та 11 класів зробили крок у доросле життя.

Випускники – у святкових вбраннях, батьки з квітами, вчителі – зі сльозами на очах: сьогодні у більшості ізмаїльських шкіл прозвучали останні дзвоники.

Свято у кожній школі було організовано по-своєму, проте, об’єднало всіх – вдячність нашим захисникам, завдяки яким є можливість не тільки навчатися, проводити такі заходи, але і мати плани, мрії, майбутнє.

Традиційно випускники передавали естафету знань своїм молодшим послідовувачам – учням молодшої школи.

А напутні слова лунали з вуст директорів навчальних закладів, педагогів та наставників.

Цьогоріч в Ізмаїлі 444 випускника 11-х класів (58 з відзнакою) та 856 випускників 9-х класів (76 з відзнакою). Про це журналістам повідомила начальник міськвідділу освіти Жанна Волканецька. Всі вони надалі оберуть кожен свій шлях, проте, рідна школа назавжди залишиться в серці.

- Це день, коли шкільні подвір’я наповнюються щирими усмішками, квітами, спогадами та мріями про майбутнє, - відзначив у своєму зверненні міський голова Андрій Абрамченко. -  Останній дзвоник є символом не лише завершення навчального року, а й нашої незламності, сили духу та непохитної віри у Перемогу й мирне майбутнє рідної Держави.

І саме тому сьогодні цей день є символом не лише завершення навчального року, а й нашої незламності, сили духу та непохитної віри у Перемогу й мирне майбутнє рідної Держави. 

Попри всі випробування, наші діти продовжують навчатися, мріяти, демонструвати успіхи та щодня доводити, що майбутнє України — сильне та талановите.

Щиро бажаю всім учням веселих, мирних і насичених літніх канікул, які подарують сили та натхнення. Випускникам - здійснення заповітних мрій і планів!

Вчителям дякую за невичерпну енергію та мудрість, а батькам — за терпіння, родинне тепло та гордість за своїх дітей.

Низький уклін і щира вдячність нашим Захисникам і Захисницям — кожному, хто боронить українську землю, нашу свободу та право дітей навчатися.

Ми вистояли, ми навчаємося, ми тримаємося разом і обов’язково переможемо.

Слава Україні!

Героям Слава!

Джерело-1

Джерело-2