Свято Останнього дзвоника в Ізмаїлі
Травень традиційно завершується особливим і хвилюючим святом — в школах Ізмаїла пролунав Останній дзвоник. Уже пʼятий рік поспіль воно проходить в умовах повномасштабної воєнної агресіі росіі проти України.
29 травня, в більшості ізмаїльських шкіл пройшло це свято. Понад 1200 випускників 9 та 11 класів зробили крок у доросле життя.
Випускники – у святкових вбраннях, батьки з квітами, вчителі – зі сльозами на очах: сьогодні у більшості ізмаїльських шкіл прозвучали останні дзвоники.
Свято у кожній школі було організовано по-своєму, проте, об’єднало всіх – вдячність нашим захисникам, завдяки яким є можливість не тільки навчатися, проводити такі заходи, але і мати плани, мрії, майбутнє.
Традиційно випускники передавали естафету знань своїм молодшим послідовувачам – учням молодшої школи.
А напутні слова лунали з вуст директорів навчальних закладів, педагогів та наставників.
Цьогоріч в Ізмаїлі 444 випускника 11-х класів (58 з відзнакою) та 856 випускників 9-х класів (76 з відзнакою). Про це журналістам повідомила начальник міськвідділу освіти Жанна Волканецька. Всі вони надалі оберуть кожен свій шлях, проте, рідна школа назавжди залишиться в серці.
- Це день, коли шкільні подвір’я наповнюються щирими усмішками, квітами, спогадами та мріями про майбутнє, - відзначив у своєму зверненні міський голова Андрій Абрамченко. - Останній дзвоник є символом не лише завершення навчального року, а й нашої незламності, сили духу та непохитної віри у Перемогу й мирне майбутнє рідної Держави.
І саме тому сьогодні цей день є символом не лише завершення навчального року, а й нашої незламності, сили духу та непохитної віри у Перемогу й мирне майбутнє рідної Держави.
Попри всі випробування, наші діти продовжують навчатися, мріяти, демонструвати успіхи та щодня доводити, що майбутнє України — сильне та талановите.
Щиро бажаю всім учням веселих, мирних і насичених літніх канікул, які подарують сили та натхнення. Випускникам - здійснення заповітних мрій і планів!
Вчителям дякую за невичерпну енергію та мудрість, а батькам — за терпіння, родинне тепло та гордість за своїх дітей.
Низький уклін і щира вдячність нашим Захисникам і Захисницям — кожному, хто боронить українську землю, нашу свободу та право дітей навчатися.
Ми вистояли, ми навчаємося, ми тримаємося разом і обов’язково переможемо.
Слава Україні!
Героям Слава!














