Останні новини

29 травня в 09:11

Вітання Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка зі святом Останнього дзвоника

Вітання Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка зі святом  Останнього дзвоника

Шановні мешканці та гості Ізмаїла!
Шановні учні, вчителі та батьки!
Травень традиційно завершується особливим і хвилюючим святом — Останнім дзвоником.

Це день, коли шкільні подвір’я наповнюються щирими усмішками, квітами, спогадами та мріями про майбутнє.
Пʼятий рік поспіль це свято проходить в умовах повномасштабної війни, яку росія веде проти України.

І саме тому сьогодні Останній дзвоник є символом не лише завершення навчального року, а й нашої незламності, сили духу та непохитної віри у Перемогу й мирне майбутнє рідної Держави.

Попри всі випробування, українські діти продовжують навчатися, мріяти, демонструвати успіхи у конкурсах та олімпіадах, підтримувати одне одного й щодня доводити: майбутнє України — сильне, талановите та гідне.

Цьогоріч зі школою прощаються 444 випускники одинадцятих класів, серед яких 58 отримують свідоцтва з відзнакою. Для кожного з Вас сьогодні відкривається новий життєвий етап — відповідальний, непростий, але надзвичайно важливий. Попереду — дорога професійного та громадянського становлення, шлях великих рішень, нових знань і власних перемог.

Свій вибір мають зробити і 856 випускників дев’ятих класів, з яких 76 завершили навчання з відзнакою. Нехай Ваші серця завжди ведуть Вас до добра, розвитку та щасливої долі. Пам’ятайте: поруч із Вами — Ваші рідні, друзі, вчителі, Ваша мала Батьківщина та вся Україна, яка вірить у Вас і покладає на Вас великі надії.
Шановні випускники!

Нехай Ваші яскраві мрії, сміливі задуми та амбітні плани неодмінно здійсняться саме тут — у вільній, незалежній та сильній Україні. Наша Держава потребує Ваших талантів, знань, енергії та любові до рідної землі. Саме Вам належить будувати майбутнє України після Перемоги.
Щиро бажаю всім учням веселих, мирних і насичених літніх канікул, які подарують нові враження, сили та натхнення перед новим навчальним роком.

Вчителям — невичерпної енергії, мудрості, вдячних учнів і нових професійних звершень.
Батькам — терпіння, гордості за своїх дітей та родинного тепла.

А всім нам — єдності, згуртованості та віри на спільному шляху до Перемоги.

Низький уклін і щира вдячність нашим Захисникам і Захисницям — кожному, хто боронить українську землю, нашу свободу, незалежність і право дітей навчатися під мирним небом.

Ми вистояли. Ми навчаємося. Ми працюємо.

Ми тримаємося разом. І ми обов’язково переможемо.

Слава Україні!

Героям слава!

Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко

Джерело