Останні новини

26 травня в 17:56

На вулицях Ізмаїла знову з’явилися електросамокати

На вулицях Ізмаїла знову з’явилися електросамокати

На вулицях Ізмаїла знову з’явилися електросамокати всеукраїнської компанії «JET». Власники не погодилися з рішенням виконкому щодо заборони їхньої послуги, подали до суду і виграли його.

Нагадаємо, послугу прокату електросамокатів в Ізмаїлі раніше вже було запущено, але вона не проіснувала й трьох днів – власники сервісу не поставили до відома міську адміністрацію і не погодили нову послугу з патрульною поліцією. Джерело.
Реакція виявилася негайною – виконком ухвалив постанову «Про заходи щодо забезпечення дорожнього руху на території Ізмаїльської міської громади та безпеки учасників дорожнього руху», якою заборонив використання самокатів на території міста.
 
Після цього мер Андрій Абрамченко звернувся особисто до ізмаїльців зазначивши, що місто не пристосоване для руху електротранспорту, через що він становить загрозу як пішоходам, так і водіям автомобілів.
 
У свою чергу, власники електросамокатів в Ізмаїлі не погодилися з рішенням виконкому щодо заборони їхньої послуги та оскаржили його в суді. В результаті, суд виніс рішення на користь власників транспорту і повністю скасував рішення Ізмаїльської міськради.
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24