Останні новини

26 травня в 13:39

В Ізмаїльському перинатальному центрі - нове обладнання для новонароджених

В Ізмаїльському перинатальному центрі - нове обладнання для новонароджених

За сприяння Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, Департамент охорони здоровʼя Одеської ОВА надав медичне обладнання Ізмаїльській міській центральній лікарні у відділення новонароджених з ліжками інтенсивної терапії перинатального центру.

Про це повідомляється на Офіційній сторінці Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації.
Так, лікарня отриала:


- 3 лампи для фототерапії новонароджених, що призначені для лікування неонатальної гіпербілірубінемії (жовтяниці новонароджених). Вони запобігають проведенню замінного переливання кров.
-  2 відкриті реанімаційні системи, призначені для підтримки необхідних мікрокліматичних умов для лікування недоношених дітей. Такі діти не витримують навіть мінімального зниження температури: будь-які перепади впливають негативно і зменшують шанси на виживання. Тому для недоношених новонароджених так важливо підтримувати нейтральну температуру середовища, в якій вони знаходяться.

- 2 інкубатори для недоношених немовлят з малою масою тіла, призначені для виходжування і проведення ефективного лікування недоношених і ослаблених дітей (в тому числі глибоко недоношених дітей з критичною масою тіла). Інкубатор забезпечує створення і підтримання в просторі під ковпаком дитячого відсіку мікроклімату з заданими параметрами і цілодобовий моніторинг фізіологічних характеристик пацієнта.