Останні новини

23 травня в 14:12

Два "золота" ізмаїльської Амазонки

Два "золота" ізмаїльської Амазонки

З 19 по 21 травня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який зібрав близько 700 учасників з усіх областей України!

У складі збірної Одеської області виступила ізмаїльчанка, боєць і тренер клубу "MMA IZMAIL" Діана Пойда за прізвиськом Амазонка, яка внесла до скарбниці збірної два "золота"! Джерело.

Амазонка виступала в ваговій категорії 72 кг і завоювала право представляти Україну на чемпіонаті світу 2023 року, який відбудеться у серпні в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, місті Абу-Дабі!
 
Нагадуем, що ізмаїльська спортсменка минулого року стала срібною призеркою чемпіонату світу, і ми дуже сподіваємося, що і цього року знайдемо фінансову можливість (близько 2000 євро) відправити її на чемпіонат!
Чемпіонат України проводився за двома версіями, відмінність між якими полягає в правилах, що дозволяють або забороняють нанесення ударів руками в голову!
 
Висловлюємо подяку нашим друзям і партнерам, які безкоштовно надають можливість тренуватися Амазонці в різних залах міста Ізмаїл:
🔹️ Sarras Gym (Sara Vladimir);
🔹️ІДЮСШ (відділення вільної боротьби, Олександр Герасименко, Ігор Суддев)
🔹️БК "Дунаєць"(Баня Бассейн);
🔹️Палац Спорту;
🔹️105 Service (Александр Дели, Александр Валерьевич);
Також дякуємо президенту підрозділу Всеукраїнської федерації змішаних єдиноборств в Одеській області Ирина Молоденко та старшому тренеру збірної Одеської області Андрію Соломанчуку за підтримку в організаційних питаннях!
 За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24