Останні новини

23 травня в 13:42

У Бєлгородській області тривають бої, Пєсков висловив "стурбованість"

У Бєлгородській області тривають бої, Пєсков висловив "стурбованість"

Російська урядова армія вже добу не може впоратися з невеликими загонами повстанців у Бєлгородській області.

У Грайворонському районі Бєлгородської області тривають бої між повстанцями та російськими урядовими військами. Цю інформацію підтвердив губернатор регіону В'ячеслав Гладков.

За його словами, в області продовжує діяти оголошений напередодні режим контртерористичної операції, у зв'язку із заходом на територію регіону "диверсійно-розвідувальної групи".

"Зачистка території від наслідків триває. Фактично відселені жителі Грайворона, Новостроївки, Горьковського, Безімено, Мокра Орлівка, Глотово, Гора Поділ, Замостя, Сподарюшено", – написав Гладков у своєму Телеграм-каналі.

Губернатор стверджує, що зазначені населені пункти від самого ранку "були під численним мінометним і артилерійським обстрілом". Гладков заявив про 12 поранених мирних жителів, а також про пошкодження 29 приватних житлових будинків. У 14 населених пунктах району зараз відсутня електрика, відновити подачу обіцяють "коли дозволить оперативна обстановка".

Водночас сторінка "Легіону Свобода Росії" в Телеграм заявляє про успішні дії повстанців у Грайворонському районі.

"Легіон і РДК продовжують визволяти Бєлгородську область! Армія РФ нічого не змогла протиставити групі патріотів-добровольців, які взяли до рук зброю і не побоялися у відкриту піти проти режиму Москви за вільне майбутнє Росії", – заявили "легіонери".

Коментуючи ці події, спікер президента РФ Дмитро Пєсков на ранковому брифінгу для ЗМІ висловив "глибоку стурбованість" тим, що відбувається.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24