Останні новини

23 травня в 13:31

Болградських морпіхів привітали зі святом

Болградських морпіхів привітали зі святом

Сьогодні у Болграді з професійним святом вітають морських піхотинців 88 окремого батальйону морської піхоти, пункт постійної дислокації якого розташований у цьому місті.

На честь Дня морської піхоти України відбулося урочисте шикування особового складу, підняття Державного прапору України та прапору Морської Піхоти. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Джерело.

До особового складу довели святковий наказ командира частини, привітання від імені командувача морської піхоти, зі святом вояків привітали керівники району та громади, голова Болградської районної спілки ветеранів АТО Іван Бодлєв. Кращих військовослужбовців було нагороджено Почесними Грамотами Болградської РВА, районної та міської ради.

 День морской пехоты Украины

Особливим цей день став для капітана Юрія Романюка, який склав Клятву морського піхотинця та отримав  берет морпіха. Таку ж процедуру у цей день пройшли 44 побратими Юрія, які знаходяться на передовій.

День морской пехоты Украины

Відзначимо, що з початку широкомасштабного вторгнення росіян процедура отримання омріяного берета морського піхотинця дещо змінилася. Зараз перевірка проходить не під час іспиту та подолання смуги морського піхотинця, а під час виконання бойових завдань.

Гарним подарунком військовим стали вокальні номери у виконанні солістів Центру культури та дозвілля Болградської міськради.

День морской пехоты Украины

Нагадаємо, що День морської піхоти Військово-Морських сил Збройних Сил України відзначається щороку 23 травня. Свято було започатковане 2014 року і до 2017 року відзначалося 16 листопада.

У 2018 році Указом Президента була встановлена нова дата святкування – 23 травня. Адже саме у цей день у 1918 році гетьман Української держави Павло Скоропадський віддав наказ про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків. Таким чином було покладено основу морської піхоти України.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24