Останні новини

22 травня в 17:55

Гвардійці Ізмаїльщини вибороли призове місце у благодійному турнірі з футзалу

Гвардійці Ізмаїльщини вибороли призове місце у благодійному турнірі з футзалу

В Ізмаїлі завершилися фінальні ігри благодійного турніру з футзалу, які організовує молодіжна організація Rotract club Izmail. Щонеділі, починаючи з 26 грудня проходили вибіркові ігри турніру. За першість змагалися 16 команд: ФК «Чемпіон», СК «Ізмаїл», «Лідер», «Фенікс», в/ч 3058 НГУ, Патрульна поліція, SMB (SIMBIOS), «Ігрок», «Чайка», «Корона», ФК «Озерне», Легіон 30+ та ФК «Дунай». За професійністю команди поділені на великий та малий кубки.

В ході напруженої боротьби за малий кубок команда військовослужбовців Нацгвардії виборола друге місце. Ще одну нагороду отримав боєць Національної гвардії України Ярослав Губанов, як кращий гравець. Як зазначили глядачі, гра була цікавою та емоційною, на полі відбувалися запеклі спортивні баталії. Джерело.
 
«Хочу виразити подяку організаторам турніру за те, що відшукали можливість для проведення цього турніру. Наші бійці постійно працюють над вдосконаленням своїх фізичних навичок за допомогою спорту. Бо саме витримка, мужність, сила та спритність, що необхідні й у бою, допоможуть нам подолати ворога і здобути перемогу над російськими загарбниками», - виступив начальник служби фізичної підготовки і спорту військової частини 3058 Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України капітан Ігор Єманов.
 
Кошти, які були виручені в ході проведення благодійного турніру дозволили закупити медичне обладнання для Ізмаїльського перинатального центру, а також - дрон, який буде переданий представникам Збройних сил України.
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24