Останні новини

22 травня в 13:49

На Одещині всю ніч шукали шестирічну дівчинку, яка загубилася: знайшли вранці на покинутій фермі

На Одещині всю ніч шукали шестирічну дівчинку, яка загубилася: знайшли вранці на покинутій фермі

Пошуки шестирічної дівчинки, яка загубилася в Ізмаїльському районі Одеської області, благополучно завершилися вранці 22 травня.

Як повідомили у пресслужбі Нацполіції, мати дитини виявила її зникнення близько восьмої вечора 21 травня. Після безуспішних самостійних спроб знайти дівчинку вона звернулася до старости села, а той - у поліцію.
До пошуків дитини долучилися правоохоронці, прикордонники та місцеві жителі. Вони переглянули записи з камер відеоспостереження, обстежили водойми та покинуті будівлі.

Пошуки ускладнювалися тим, що дитина не розмовляє, а поруч із її будинком розташоване озеро, яке становило небезпеку для малечі.

Службовий пес привів якраз до озера, а записи з камер підтвердили, що дівчинка пішла з дому дорогою, що веде до водойми. Усю ніч правоохоронці та місцеві жителі обстежували дно озера та перевіряли занедбані будівлі навколо.

У результаті вранці 22 травня дитину знайшли на закинутій фермі, розташованій трохи віддалік від озера. Медики оглянули дитину, на щастя, вона не постраждала.