Останні новини

20 травня в 13:59

Ізмаїльська музична школа імені Михайла Чембержі відзначила 75-річчя

Ізмаїльська музична школа імені Михайла Чембержі відзначила 75-річчя

75 років у нашому місті працює Музична школа. Спочатку вона була вечірньою, потім Дитячою музичною школою №2, віднедавна установа носить ім'я Михайла Чембержі. На честь чудового ювілею школи 19 травня у Палаці культури було організовано святковий концерт, на який прийшли та приїхали діти із ізмаїльських шкіл естетичного виховання та музичних шкіл району. 

Зал ДК був сповнений юними обдаруваннями - що сцена, що зал.
Звісно, ​​на сцені блищали найкращі – діти-лауреати міжнародних конкурсів, а також педагоги школи.
«Там, де музика звучить» – так назвали концерт організатори. Вела його Олена Макарова, викладач театрального осередку, режисер дитячого театру.

– Наша школа пишається випускниками, які продовжують свою музичну освіту у вищих навчальних закладах: в Одеській музичній академії ім. О. В. Нежданової, Одеському професійному художньому коледжу ім. К. Ф. Данькевича, Київському інституту музики ім. Глієра та інших, – розповіла ведуча. - Багато випускників, продовжуючи справу своїх викладачів, працюють у рідній школі та рідному місті, музичних школах Одеської області, містах України та за її межами.

Відкрив ювілейне дійство хор старших класів (керівник Ірина Беркуця, концертмейстер Маріана Співак) – не важко здогадатися, що це була патріотична пісня про Україну. Дуже тішить, що весь концерт та абсолютно всі номери були українською мовою – у воєнний час любов до всього українського виросла в рази, в тому числі й у мистецтві та у навчальних закладах естетичної спрямованості.

Привітала всіх гостей вечора – ветеранів педагогічної праці, педагогів та дітей рідної школи, педагогів та дітей шкіл міста та району, просто ізмальців, які заглянули на вогник, директорка школи Тетяна Хімченко.

Вона розповіла про те, чого досягли діти ІМШ за останні роки та про кращих учнів закладу, не були забуті і вчителі, а також інші співробітники школи, які забезпечують належні умови для навчання, включаючи техперсонал.

Тетяна Олександрівна привітала і ветеранів школи, педагогів, які пішли на заслужений відпочинок, але не втратили міцного зв'язку з рідною школою - їм вручили квіти та грамоти прямо у залі для глядачів.

Грамоти міського голови вручав віце-мер Сергій Лузанов.

Іх отримали: увесь колектив школи, на чолі з її директором Тетяною Хімченко, сама директор школи Тетяна Хімченко, а також - Елена Кочкарьова, заступник директора з навчально-виховної роботи, Ірина Долинська, викладач-методист класу фортепіано, завідуюча фортепіаннім відділом, Світлана Баско, викладач класу народних та духових інструментів, завідуюча відділом народних та духових інструментів, керівник народного оркестру народних інструментів, Ірина Беркуця, викладач класу сольного співу, завідуюча вокально-хоровим відділом, Луїза Єрмакова, завідуюча театральним відділенням, керівник зразкового дитячого музичного театру «Сонячний промінчик», Тетяна Андронова викладач класу фортепіано, Тамара Годованець, викладач класу сольного співу, Аліна Чабан, викладач класу сольного співу, керівник народного вокального «Камертон», Олена Макарова, викладач театрального відділення, Олена Павлова, викладач театрального відділення, Сергій Якунин, викладач класу духових та ударних інструментів.

Прийшов привітати своїх колег директор ізмаїльської школи мистецтв Микола Дмитрієв, який побажав їм миру та процвітання, усіляких благ та перемог на професійному та музичному поприщах.

Потім глядачі переглянули чудовий професійний концерт. Він був складений із номерів дітей-лауреатів.

Співали: Ніколова Ксенія, Богдана Чілік (викладач Тамара Годованець), Єва Кім (викладач Юлія Щекіна), Ірина Беркуця, викладач вокалу, хор молодших класів, хор старших класів (керівник Ірина Беркуця, концертмайстри Маріана Співак та Сергій Якунін).

Блищали на сцені цього дня: саксофоністи - Владислав Бугайченко, Таїсія Курганова та їхній викладач Сергій Якунін; гітаристи – Олексій Зуєв та його викладач Олександр Копчик; піаністи – Анастасія та Феофіла Донкоглови та їх викладач Ірина Долинська, Артем Друмов (викладач Тетяна Андронова); скрипалі – Данило Друмов (викладач Ганна Суханова), акордеоніст Артем Свиридов (викладач Світлана Баско).

Багато оплесків, щирих емоцій, навіть сліз публіки дісталося народному оркестру народних інструментів (керівник Світлана Баско), фортепіанному дуету викладачів Вікторії Первушиної та Ірини Долинської, народному вокальному ансамблю «Камертон» (керівник Аліна Чабан) та неповторній Ірині Беркуця з піснею «Журавлі» - про українських воїнів, які не повернулися з нинішньої війни.

Концерт пройшов єдиним подихом – глядачі були в захваті!

Як же не вистачає нам таких концертів, що підтримують дух нації та її таланти.

З днем ​​народження Ізмаїльська музична школа ім. Михайла Чембержі!

Нових зльотів та нових випускників тобі, нових першокласників та музикантів, нових звершень та мирного неба всім і кожному, хто обітає у твоїх стінах!

Оксана Картельян, Мicто 24