Останні новини

31 березня в 12:27

В Ізмаїлі створять єдиний військово-історичний музейний комплекс

В Ізмаїлі створять єдиний військово-історичний музейний комплекс

В Ізмаїлі створять єдиний військово-історичний музейний комплекс. Таке рішення ухвалено на 43-й сесії Ізмаїльської міськради з метою створення об’єктивного погляду на події воєнної історії українського Подунав’я.

А також, з урахуванням сучасних досягнень історичної науки та новітніх даних, з огляду на необхідність комплексного аналізу епох та їхнього впливу на розвиток Ізмаїла, а також зберігаючи багатовікову історію міста і пам’ять про покоління, що боролися за суверенітет і територіальну цілісність української держави. Джерело.
 
Ізмаїльський військово-історичний музейний комплекс буде створено на базі кількох міських музеїв: колишнього музею О.В. Суворова, діорами та меморіального парка-музею «Фортеця».
 
«Це стане єдиним музейним простором, який відповідатиме вимогам сучасного українського суспільства», – зазначили в мерії. 
 
Нагадаємо, раніше в Ізмаїлі демонтували пам’ятник російському полководцю О.В. Суворову, а проспект, школу і музеї, названі на його честь, підлягали перейменуванню в рамках дерусифікації та «позбавлення від символіки імперського російського минулого».
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24