Останні новини

30 березня в 16:40

Дорога Одеса – Рені: поліція оголосила полювання на порушників на фурах

Дорога Одеса – Рені: поліція оголосила полювання на порушників на фурах

Про необхідність посилення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорозі М-15, було сказано на робочій нараді представників Національної поліції, Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Державної служби України з безпеки на транспорті, державного підприємства «Служба місцевих доріг» та інших профільних служб.

Відбулася нарада сьогодні, 30 березня, у главку поліції Одещини під головуванням начальника ГУНП генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина.
Присутні обговорили проблемне питання щодо скорочення шляху водіями вантажівок через населені пункти Одеського району, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів.

За результатами засідання прийнято рішення посилити присутність правоохоронців на проблемних ділянках траси Одеса – Рені, провести спільні рейди підрозділами поліції та Укртрансбезпеки щодо документування порушень водіями правил руху великовантажних транспортних засобів.

Водії будуть сповіщені щодо заборони руху через населені пункти, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів, зокрема Біляївської та Теплодарівської територіальних громад, а також маршруту їх об’їзду.

На даних ділянках траси додатково будуть встановлені заборонні дорожні знаки.