Останні новини

29 березня в 14:11

На Дунаї через вітер перекинувся човен: Ізмаїльські прикордонники врятували хлопця

На Дунаї через вітер перекинувся човен: Ізмаїльські прикордонники  врятували хлопця

На річці Дунай прикордонники витягли з води 19-річного хлопця з Румунії.

Як повідомила прес-службу загону, перевернутий човен та людину у воді помітили працівники портової служби «Ізмаїльського морського торговельного порту». Інформацію негайно передали прикордонникам Ізмаїльського загону.
Для порятунку чоловіка одразу вийшов прикордонний наряд на катері. Охоронці кордону дістали з води 19-річного хлопця, який виявився громадянином Румунії.
Він розповів, що після капітального ремонту двигуна вирішив на човні вийти на воду аби випробувати його. Але сильний вітер здійняв хвилю і внаслідок невдалого маневру легкий моторний човен перекинувся. Чоловік опинився у холодній воді, ще й без рятувального жилета. Він тримався за човен, який зносило течією.
Хлопцю пощастило, що його вчасно помітили та врятували українські прикордонники, адже, враховуючи сильний вітер, глибину річки (подекуди сягає 7 м.) та низьку температуру води (близько 13 ℃), інцидент міг завершитися трагедією для нього самого.
Охоронці кордону також спробували витягнути й човен, який майже увесь був під водою, але, через небезпеку це зробити не вдалося.
Хлопця прикордонники передали румунським колегам. Він разом з останніми подякував українцям за врятоване життя.