Останні новини

24 березня в 19:19

Ізмаїльські діти передали на фронт воїнам найдорожчі подарунки - тепло своїх долонь та сердець - Місто 24 (СВІТЛИНИ)

Ізмаїльські діти передали на фронт воїнам найдорожчі подарунки - тепло своїх долонь та сердець - Місто 24 (СВІТЛИНИ)

Якими щирими і зворушливими бувають діти, коли роблять щось від щирого серця! Тоді вони вкладають у свою роботу чистоту та безпосередність, прагнення на краще та дитячу віру в диво.

Напевно тому такою прекрасною та натхненною вийшла виставка дитячої творчості учнів Ізмаїльської школи мистецтв ім. С. А. Малаховського «Тепло моєї долоні», в який взяли участь юні художники, учасники виставки дитячих робіт (яка недавно відкрилася в Ізмаїльській картинній галереї Обласного центру естетичного виховання ім. Емілії Євдокимової). Діти намагалися не на жарт – адже найкращі роботи були призначені для відправки нашим бійцям на фронт до гарячих точок.
 
Найкращі роботи були відібрані членами журі – найвідомішими художниками півдня Одеської області та науковцями Ізмаїльської картинної галереї. Метою конкурсу було створення мистецьких робіт, присвячених трагічним подіям, що відбуваються в Україні.
 
І ось 24 березня на закритті виставки "Зимові привітання" відбулося урочисте нагородження всіх учасників конкурсу. А найкращі роботи дітей були заламіновані (у форматі листівок) та передані для підтримки військовослужбовців, які перебувають у місцях бойових дій, як говорилося раніше.
 
Кожен із юних художників також розмалював карту України патріотичними малюнками та побажаннями нашим воїнам. Всі ці скарби були передані представникам Ізмаїльського прикордонного загону та в/ч Національної гвардії України. Головні побажання на листівках від нашої дітвори - це Перемога, Мир та повернення військових живими.Перед присутніми виступила директор ОЦЕВ Ірина Федорова, вона ж голова художнього журі.
 
Грамотами нагородили викладачів Ізмаїльської школи мистецтв ім. С. Малаховського, чиї вихованці брали у ньому участь. Це викладач найвищої категорії, зав. відділенням Анастасія Попова; викладач вищої категорії Олена Мельниченко, викладачі Ірина Касаджик та Євгенія Палісика.
 
За перемогу у конкурсі нагородили найталановитіших та найпрацьовитіших хлопців та дівчат:
 
1. Пономаренко Ксенію, 12 р, «Ми не граємо у війну» викл. Мельниченко О.С.
2. Молла Злату, 10 р, «Небесна охорона» викл. Мельниченко О.С.
3. Овес Софію, 12 р, «З благанням про мир», «Україна переможе війну» викл. Мельниченко О.С.
4. Ігнатьєву Марію, «Патріотична українка» викл. Палісіка Є.С.
5. Кирилову Єву, 8 р, «Пес Патрон» викл. Палісіка Є.С.
6. Кирилову Ганну, 9 р, «Мапа України» викл. Палісіка Є.С.
7. Аврамову Софію, 7 р, «Відважний лев» викл. Палісіка Є.С.
8. Пономаренко Кіру, 7 р, «Україночка»  викл. Палісіка Є.С.
9. Бастан Дар’ю, 9 р, «Весна прийшла» викл. Попова А.А.
10. Данукалову Яну, 7 р, «Ластівка» викл. Попова А.А.
 
Підполковник Ігор Перегняк – помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону, начальник пресс-служби, Ольга Соколюк, офіцер з організації дозвілля в/ч 3058 НГУ з вдячністю прийняли від дітей подарунки для воїнів. У свою чергу, дітей пригостили солодкими подарунками від в/ч 3058 Нацгвардии України, а Благодійний фонд Володимира Продивуса (представник Олексій Кириленко) допоміг з ломінуванням малюнків. 
 
А ще в галереї звучав чистий голос Дмитра Строя, учня школи мистецтв імені Сергія Малаховського (викладач Олена Онищенко), який заспівав пісню Тараса Петрененка «Україна», яка об'єднує всіх – дітей та дорослих.
 
Оксана Картельян, Місто 24