Останні новини

23 березня в 10:43

Ізмаїльські гвардійці спілкувались з гімназистами

Ізмаїльські гвардійці спілкувались з гімназистами

Напередодні 9-ї річниці Національної гвардії України у Центрі естетичного виховання гвардійці провели урок мужності. Учні 8-х та 9-х класів Ізмаїльської гімназії № 14 мали можливість поспілкуватися з військовослужбовцями, задати питання, які їх цікавлять.

Захід розпочався з подарунку, що приготували учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Юні патріоти ознайомили присутніх з гаслами, які є візиткою їх рою і красномовно заявляє про закономірність розвитку патріотичних ідей. В залі лунали патріотичні пісні і танок. Джерело.
«Для нас такі зустрічі є вкрай важливими та необхідними. Під час зустрічей з молоддю усвідомлюєш, що становлення нації залежить від патріотизму її народу, який формується з раннього дитинства шляхом засвоєння національних цінностей. Такі заходи виступають міцним підґрунтям виховання дітей», - зазначив один із гвардійців.
Цікавим епізодом заходу стало створення дерева життя, куди учні разом з присутніми у залі прикріпили свої життєві пріоритети. Серед основних пріоритетів юних українців були життя у мирній країні, здоров’я рідних та близьких, повернення тих родичів, котрі зараз перебувають за кордоном. 
«Дерево життя обов’язково поїде по блокпостах, де несуть службу наші воїни. Кожен з бійців зможе доторкнутися до ваших бажань, бо, скажу вам відверто, ваші бажання збігаються з бажаннями наших хлопців. А наша перемога – то є саме головне бажання!», - розповіла начальник служби психологічного забезпечення військової частини пані Вікторія.
Наприкінці зустрічі військовослужбовці подякували за приємні творчі подарунки та пообіцяли зустрітися з гімназистами під час весняних шкільних канікул.
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24