Останні новини

13 березня в 09:55

В Ізмаїлі для ЗСУ донатили "усім світом" - Місто 24 (СВІТЛИНИ)

В Ізмаїлі для ЗСУ донатили "усім світом" - Місто 24 (СВІТЛИНИ)

Щовихідних волонтерський центр "Ізмаїл для ЗСУ" проводить збір коштів - донати від населення для потреб наших військових на фронті, що борються на позначці "нуль".
Особливо "врожайною" вийшла минула неділя, 12 березня. 

 

Було зібрано понад 17 тисяч гривень. І все завдяки підтримці небайдужих ізмаїльчан та переселенців, рукоділок, фотографів, музикантів, вокалістів тощо.
 
Взагалі, це чудова ідея – втілювати у грошові донати усі таланти городян – вокальні, художні, рукотворні та творчі.
- Друзі, сьогодні був чудовий та дуже ефективний день, - розповідає волонтер центру "Ізмаїл для ЗСУ" Олена Колесник. - Під час ярмарку, за найпотужнішої підтримки талановитих виконавців Обласного центру національних культур м. Ізмаїл (керівник Георгій Чилик, художній керівник вокального ансамблю "Креатив" Сергій Нейчев), члена спілки художників України Михайла Пейкова та завдяки допомозі Пса Патрона (любовно представленого волонтерами, переселенцями з Миколаєва, подружжям Мановими) було зібрано 17481,5 грн!
Щира подяка всім, хто сьогодні став учасником цього важливого для наших захисників проекту! Слава Україні! Героям нашим слава! 
 
Море захоплення одержали ізмаїльські дітлахи, фотографуючись із легендарним патроном, який був просто гігантських розмірів. Можна було також сфотографуватися на згадку з купленою картиною чи твором ДПІ, з артистами-співаками концерту на свіжому повітрі та з організаторами зборів.
Головне разом наближати перемогу – весна та тепла погода, мрії про мир нам у цьому на допомогу!
 
Оксана Картельян, Місто 24