Останні новини

11 березня в 12:12

Пішов із життя Анатолій Тимофійович Абашев

Пішов із життя Анатолій Тимофійович Абашев

Немає слів, щоб висловити свої співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, яка заслуговує на найкращі слова любові, шани та поваги.

 

Сьогодні, 10 березня 2023 року, на 86-му році пішов з життя наш колега, викладач і музикант з великої букви, Заслужений працівник культури, наш маестро – Абашев Анатолій Тимофійович.
Все його життя – це свята до музики любов!

Анатолій Тимофійович, людина рідкісного таланту, високо обдарований диригент-професіонал, гордість нашого міста і регіону.
57 років свого життя він присвятив служінню мистецтву і культурі, розвитку інструментального виконавства, вихованню підростаючого покоління. З них, 26 років працював в Ізмаїльській музичній школі викладачем класу народних інструментів та керівником «народного» оркестру народних інструментів.
За роки своєї плідної, багаторічної праці, виховав багато поколінь талановитих музикантів. Для нього робота була не просто професією, а станом душі.
Многогранний талант і багатий життєвій досвід Анатолія Тимофійовича, були безцінним прикладом для нас усіх. Ми шанували його за чудові людські якості – інтелігентність, щирість душі, шанобливе ставлення до оточуючих, високу відповідальність, чесність і порядність.
Спілкування з ним, завжди дарувало нам неповторне співчуття піднесеності та світлої радості.
Колектив музичної школи ім. М. Чембержі, висловлює глибоке співчуття сім’ї, рідним та близьким Анатолія Тимофійовича.
Сумно і боляче на душі від непоправної втрати.
Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю.

За дорученням колективу музичної школи, директор Ізмаїльської музичної школи ім. М. Чембержі Тетяна Хімченко