Останні новини

09 березня в 09:49

Правляча партія Грузії відкликає скандальний закон про іноагентів

Правляча партія Грузії відкликає скандальний закон про іноагентів

У владі запевняють, що хочуть у міру того, як спаде емоційний фон, краще пояснити громадськості, для чого було прийнято законопроект.

Політради партій "Грузинська мрія", "Сила народу" та парламентської більшості оприлюднили спільну заяву, у якій оголосили про відкликання підтриманого ними скандального законопроекту про іноземних агентів.

Про це повідомляють Mtavari та Imedi News. Рішення про відкликання законопроекту прийняте після проведення відповідних консультацій провладної більшості.

"Ми бачимо, що прийнятий законопроект викликав розбіжності в суспільстві. Машина брехні змогла подати законопроект у негативному світлі та ввести в оману певну частину населення. До законопроекту був прикріплений хибний ярлик "російського закону", а його ухвалення в першому читанні було представлено в очах частини суспільства як відхід від європейського курсу", - йдеться в заяві.

"Ми повинні максимально дбати про мир, спокій та економічний розвиток в нашій країні, а також про прогрес Грузії на шляху європейської інтеграції. Тому необхідно витрачати енергію кожного нашого співгромадянина не на протистояння, а на розвиток країни в правильному напрямку", - йдеться в заяві.

При цьому у владі хочуть у міру того, як спаде емоційний фон, краще пояснити громадськості, для чого було прийнято законопроект і чому нібито "важливо було забезпечити прозорість іноземного впливу в нашій країні".

"Грузія збереже мир і стабільність і продовжить гідно рухатися до Європи, що є принциповим вибором грузинського суспільства", - йдеться в заяві.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24