Останні новини

07 березня в 10:23

ОКУПАНТИ РОЗСТРІЛЯЛИ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНОГО ПІСЛЯ СЛІВ "СЛАВА УКРАЇНІ"

ОКУПАНТИ РОЗСТРІЛЯЛИ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНОГО ПІСЛЯ СЛІВ "СЛАВА УКРАЇНІ"

Російські окупанти не перестають скоювати військові злочини - цього разу вони холоднокровно розстріляли українського військовополоненого, після його слів "Слава Україні" і зняли страту на відео.

Про це повідомив український активіст та блогер Ігор Лаченков на своїй сторінці у Twitter. у мережі з'явилися відео, зняте російськими військовими. Джерело.

На кадрах видно, як український військовополонений, докурюючи цигарку, спокійно вимовляє: "Слава Україні!" і після цього окупанти відкривають по ньому прицільний вогонь з кількох автоматів. Російські окупанти розстрілюють полоненого зі словами: "Та ти ж су*а! Здохни, су*а!". 

 
Слід зазначити, що відео знято на відкритій лісовій місцевості, проте коли саме і де було зроблено відеозапис невідомо. Відео можна переглянути за цим посиланням. Дане відео прокоментував Голова Офісу президента України Андрій Єрмак. 
 
- Військові злочини культивуються на росії і відбілюються їхньою пропагандою та міфами про "нацистів", а вбивство людини, яка потрапила в полон - ще один приклад цього, - заявив Андрій Єрмак. 
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24