Останні новини

05 березня в 10:00

В Ізмаїлі відкриють відділення паліативної допомоги та реабілітації

В Ізмаїлі відкриють відділення паліативної допомоги та реабілітації

На базі Дунайської обласної лікарні реалізується масштабний проєкт, завдяки якому в Ізмаїлі незабаром з’явиться нове відділення паліативної допомоги та реабілітації. Розміститься воно в колишній будівлі лікарні, яка вже понад 30 років законсервована і потребує капітального ремонту.

Ініціативу відкрити нове відділення підтримали голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко та директорка обласного департаменту охорони здоров’я Наталія Одарій-Захар’єва. Источник.

Торік медзаклад розробив проєктно-кошторисну документацію, у грудні завершилася експертиза проєкту. І тільки в березні цього року лікарня планує виходити на тендер і приступати до ремонтних робіт старої будівлі.
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24


Нове відділення розраховане на 90 ліжко-місць. Палати будуть двомісними, максимум тримісними, з власними душовими та вбиральнями. Сам корпус матиме централізоване опалення, систему кондиціонування приміщень, а також пожежну сигналізацію та відеоспостереження.

На першому поверсі розміститься кабінет фізіотерапії та тренажерний зал, а також 15 паліативних ліжок для хворих із психічними розладами. На другому поверсі розташується реабілітаційне відділення для пацієнтів із гострим інфарктом міокарда, інсультом, травмами та ампутаціями. А на третьому поверсі функціонуватиме паліативне відділення, де розміщуватимуться хворі виключно за електронним направленням сімейного лікаря.

У рамках проєкту, крім реконструкції та капітального ремонту будівлі, планується і благоустрій прилеглої території. Біля корпусу побудують зону відпочинку з озелененням і лавками, а територія буде ізольована огорожею. Крім цього, до відділення побудують окремий в’їзд.