Останні новини

04 березня в 17:48

Представники керівництва країни та області побували в Ізмаїлі

Представники керівництва країни та області побували в Ізмаїлі

Сьогодні, 3 березня, Ізмаїл та Ізмаїльський район із візитом відвідали чиновники з Києва та Одеси. Головними приводами для візиту стали питання розвитку морегосподарського комплексу та стан доріг в Ізмаїлі.

Сьогодні Ізмаїльський район відвідав Перший заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков з делегацією у складі голови Комітету Верховної Ради з транспорту та інфраструктури Юрія Киселя, народних депутатів Артема Ковальова, Ігоря Васильєва, Ігоря Мурдія, а також начальника Управління залізно та його заступника Юрія Твердова, директора Департаменту управління об'єктами державної власності та економічного планування Олександра Доценка та його заступника Миколу Полторацького, головного спеціаліста відділу економічного планування Департаменту управління об'єктами державної власності та економічного планування Богдана Петрова.

До складу делегації увійшли представники АТ «Укрзалізниця» – директор з управління взаємовідносинами з органами державної влади Андрій Галущак та директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін.

Разом з першим заступником голови Ізмаїльської районної військової адміністрації Михайлом Шарафаненком, мером міста Ізмаїл Андрієм Абрамченком, головою Ренійської ОТГ Ігорем Плєховим, директорами ДП «ІЗМ МТП» Андрієм Єрохіним та ДП «РМТП» Сергієм Будою вони відвідали головні підприємства море-господарського комплексу Ізмаїльського району

Обговорили роботу підприємств в умовах повномасштабної агресії Росії проти України та шляхи вирішення проблемних питань.

У ході зустрічі окремо було акцентовано увагу на стані дорожнього покриття у місті Ізмаїл та між населеними пунктами району, яке зараз руйнується через велику кількість великовантажного транспорту.
Важливим питанням порядку денного стало і розчищення Кислицького рукава, через яке наповнюються Придунайські озера.

Джерело

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24