Останні новини

03 березня в 21:03

Краса та любов - жіночого роду: в Ізмаїлі відкрилася виставка жіночої творчості - Місто 24 (СВІТЛИНИ)

Краса та любов - жіночого роду: в Ізмаїлі відкрилася виставка жіночої творчості - Місто 24 (СВІТЛИНИ)

3 березня в Ізмаїльській картинній галереї Обласного центру естетичного виховання відбулося відкриття традиційної (вже 27-ї!) регіональної виставки, присвяченої весняному святу жінок – Дню 8 Березня – "Краса, створена жінкою".

На виставку прийшло багато людей - дався взнаки весняний настрій і віра в краще, надія на перемогу та й пробудження природи завжди радує, а тут ще така чудова зустріч із прекрасним!

– Жінка-джерело сил та оптимізму, ніжності та любові, надії та милосердя, а сучасна жінка – гордість нашого сьогодення та яскравий приклад для наслідування майбутніх поколінь, – сказала, відкриваючи ювілейну виставку, директор ВЦЕВ Ірина Федорова. - Жінка надихає на подвиги та творчість, так було, є і буде!

Разом з Іриною Ігорівною виставку відкривали заслужений художник України Іван Шишман, найкреативніший художник Придунав'я Володимир Дудник ЗО Ізмаїльського державного гуманітарного університету Іван Пастир та керівниці студій рукоділля нашого міста.

Із захопленням відгукнулася про виставку та її чудові полотна та роботи декоративно-ужиткового мистецтва начальник відділу культури Ізмаїльської міськради Людмила Головльова.

Незважаючи на важкі обставини реалій сьогодення, художниці і майстрині нашого краю продовжують творити та надихати своєю вірою у щасливе майбутнє. Жінка – джерело сил і оптимізму, ніжності і любові, надії і милосердя. Сучасна жінка – гордість і яскравий приклад для наслідування майбутнім поколінням.

Свої роботи представили художниці і майстрині Придунайського краю (Ізмаїл, Ізмаїльський район, Кілія), а також з Одеси і Києва. Твори об’єднані тонким емоційним настроєм, відчуттям легкості і особливим сприйняттям світу. Кожна з учасниць – яскрава особистість, яка має унікальну творчу манеру та прагне знайти власну образотворчу форму і виразити себе в ній.

На вернісажі представлено 485 творів 85 учасниць. Це живопис, графіка, ДПМ (текстильна лялька, лялька-мотанка, вишивка гладдю, хрестом, гобеленовий шов, вишивка бісером; амігурумі, нитяна графіка, шиття, кераміка / розпис, полімерна глина, в’язання крючком, бісероплетіння, бісероткацтво, декупаж, аплікація тощо.). У кожній роботі - ніжність і умиротворення, сонце і буйство фарб.

Тішить, що виставка зібрала друзів – мистецтво зближує, а талановиті люди завжди були індикатором позитивної енергії. Особливо якщо ці талановиті люди – жінки!

Оксана Картельян, Місто 24