Останні новини

25 січня в 11:00

Мобілізація в Одесі: військові потрапили відразу у два скандали

Мобілізація в Одесі: військові потрапили відразу у два скандали

Співробітники ТЦК та СП (колишні військкомати) як мінімум двічі повелися сумнівно при врученні повісток. У першому випадку чоловіка силоміць відвезли з дому, у другому – їздили каретою швидкої допомоги.

Відомо про скандальні випадки вручення повісток стало з відеозаписів, які опублікували в соцмережах одесити, які стали свідками порушень посадових осіб. Джерело.

На першому відео видно, як на Молдаванці співробітники Центру комплектування та соцпідтримки (так тепер називаються військкомати) про щось сперечаються з чоловіком біля дверей одного з одеських будинків. Потім до них під’їжджає “підмога”, чоловікові скручують руки, силоміць затягують у мікроавтобус і відвозять у невідомому напрямку.

Друге відео демонструє, як співробітники ТЦК та СП для пересування та вручення повісток використовували карету швидкої допомоги.

Військове керівництво регіону обидва інциденти визнало. Начальник координаційного прес-центру сил оборони та охорони Півдня Наталія Гуменюк пояснила, що в першому випадку відбулася словесна суперечка між чоловіком, який не хотів брати повістку і співробітниками ТЦК та СП. Через війну ті “відреагували емоційно” і застосували силу. Наскільки обґрунтованими та правомірними були їхні дії – вирішать після отримання результатів перевірки, яку вже призначили.

Щодо використання карети швидкої допомоги, у ТЦК та СП пояснили, що це авто було передано у тимчасове використання комунальним підприємством міста в рамках мобілізації транспортних засобів після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24