Останні новини

23 січня в 12:53

Силовики Ізмаїльщини відвідали святковий концерт: Дню Соборності України присвячується!

Силовики Ізмаїльщини відвідали святковий концерт: Дню Соборності України присвячується!

Артисти Обласного центру національних культур підготували концертну програму для представників силових структур Ізмаїльщини.
22 січня Україна відзначає державне свято – День Соборності????????. 

Саме в цей день відбулося підписання Акту Злуки – Акту єднання українських земель в єдину державу. Це свято є особливою цінністю українців. Саме єднання українського народу допомагає нашим воїнам створювати міцний спротив у подоланні російської агресії.
Сьогодні в залі лунали сучасні українські пісні у виконанні артистів вокальної студії «Креатив» Сергія та Євгенії Нейчевих, Діани Суровкіної, Асі Некрахи, Ганни Кулачок. Також пролунала рок-версія Гімну України у виконанні юної артистки Дани Чілік. Знайомі та рідні для кожного естрадні українські пісні представив глядачам Микола Генов. Справжнім подарунком для військовослужбовців став виступ групи «Вінтаж» під керівництвом Володимира Соніна.
«Дякую артистам, які подарували нам святковий настрій. За кожною з пісень, що сьогодні пролунали, криється своя історія – історія успіху та кохання, історія болю та суму. Але всі ці пісенні історії стануть історіями Перемоги. І всі ми віримо, що після Перемоги будуть написані ще багато пісень, які стануть справжніми народними хітами, і які всі ми заспіваємо разом», - поділився своїми враженнями гвардієць Андрій. Джерело.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24