Останні новини

22 січня в 17:19

В Ізмаїлі відзначали День Соборності України

В Ізмаїлі відзначали День Соборності України

В День Соборності України в Ізмаїлі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника видатному громадському діячеві Тарасу Шевченку.

Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нашої нації, за яке боролись численні покоління щиросердних патріотів. 22 січня 1919 року стало величним святом возз’єднання українського народу, що стало величезною історичною перемогою українців, яка стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю та незалежність, за неподільність української землі і непохитність української нації.

Рано вранці біля пам’ятника Т.Г. Шевченку зібралися перші особи міста та району. В урочистому мітингу взяли участь – голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, міський голова Андрій Абрамченко, депутати міської ради, представники військових структур, правоохоронці, працівники бюджетних установ міста, студенти та небайдужі ізмаїльчани.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули, захищаючи свободу і територіальну цілісність нашої країни. На знак подяки учасники поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Сьогодні в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України наші мужні, рішучі, героїчні Захисники впевнено звільняють нашу землю від окупантів та наближають Перемогу. Ми молимось за тих, хто захищає нашу державу, і схиляємо голови перед пам’яттю кожного українського воїна, який віддав своє життя за право українців жити на власний розсуд у єдиній незалежній країні. Вічна пам’ять і вічна слава героям! Джерело.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24