Останні новини

22 січня в 15:33

На першому засіданні Клубу ізмаїльських "Ведуній" - Город 24 (ФОТО)

На першому засіданні Клубу ізмаїльських "Ведуній" - Город 24 (ФОТО)

Якось так вийшло – все зійшлося один до одного – творчі жінки – члени жіночого клубу «Ведуньї» спонтанно вирішили зустрітися в кафе "Пікнік", щоб обговорити плани на 2023 рік. Це було перше офіційне засідання клубу та випало воно на 21 січня.

І вже на місці з'ясувалося, що це якась магічна дата, в якій зійшлися і Китайський Новий рік, і супер-новий місяць – перший у новому році (саме в день січневого молодика закладаються енергетичні початки на весь рік), і Бабій день (коли вітають усіх, хто народжував чі брал участь у прийнятті пологів у жінок). Таке розмаїття знаменних подій позначилося на першому засіданні «Ведуній», яке по факту більше було схоже на торжество чи новорічний корпоратив. Ну що ж - так, мабуть, і було потрібно - колись можна і просто відпочити.

Проте жінки обговорили, що саме вони планують на поточний рік, яких цікавих людей запрошувати на засідання клубу, які заходи організувати для подальшого збору грошей для ЗСУ, де саме проводити зустрічі та багато іншого. Свої нові вірші прочитали поетеси Оксана Картельян та Марина Копаной (голова клубу).

Дякуємо кафе «Пікнік» та його господарям Влаїміру та Асі Сара за притулок та повсюдне сприяння роботі клубу (нагадаємо, що у серпні саме тут проходив великий концерт із ярмарком для збору коштів на потреби нашої армії).

Дякуємо всім, що ця зустріч відбулася – вона зігріла серця «Ведуній» і стала доробком нових та цікавих заходів.

Оксана Картельян, Город 24