Останні новини

22 січня в 07:00

Вітання Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка з Днем Соборності України

Вітання Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка з Днем Соборності України

22 січня - День Соборності України
Шановні ізмаїльчани!
Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нашої нації.

За ідею створення єдиної, соборної України боролись численні покоління щиросердних патріотів. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутнього об’єднання українських земель. Дата 22 січня 1919 року навіки вкарбувалася в національний літопис як величне свято возз’єднання українського народу. Це була величезна історична перемога українців, яка стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю та незалежність, за неподільність української землі і непохитність української нації.
Сьогодні герої сучасності із зброєю в руках відстоюють нашу соборність та незалежність. В умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України наші мужні, рішучі, героїчні Захисники впевнено звільняють нашу землю від окупантів та наближають Перемогу. Ми молімось за тих, хто захищає нашу державу, і схиляємо голови перед пам’яттю кожного українського воїна, який віддав своє життя за право українців жити на власний розсуд у єдиній незалежній країні. Вічна пам’ять і вічна слава героям!
Шановні ізмаїльчани! Ми віримо в нашу Перемогу і впевнені у щасливому майбутньому України! Разом ми обов’язково переможемо. Бо ми єдині у любові до України.
Віримо в ЗСУ! Віримо в наш народ!
Зі святом нашого єднання!
Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній! Слава її Героям!

Ізмаїльський міський голова Андрій АБРАМЧЕНКО