Останні новини

21 січня в 21:00

НАБУ затримало заступника міністра через отримання хабара у розмірі 400 тисяч доларів

НАБУ затримало заступника міністра через отримання хабара у розмірі 400 тисяч доларів

Заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського затримало Національне антикорупційне бюро через отримання хабара у розмірі 400 тисяч доларів.

Як повідомили у пресслужбі Міністерства інфраструктури України, Лозинский буде звільнений із займаної посади. Джерело.

«Відповідне розпорядження щодо підготовки необхідних документів вже надано віце-премʼєр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим», — підкреслили в міністерстві.

За інформацією ЗМІ, Лозинського звинувачують в отриманні хабара при закупівлі генераторів. Повна сума закупівлі складала 1,8 мільярда гривень.

Розслідування ведеться за статтями 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Кримінальне провадження розслідується з вересня минулого року.

На початку листопада 2022 року Кабмін призначив першого заступника міністра розвитку громад і територій Василя Лозинського виконуючим обов’язки міністра після звільнення з цієї посади Олексія Чернишова.

Пізніше Кабмін об’єднав міністерства інфраструктури і розвитку громад та територій. Об’єднане міністерство очолив Олександр Кубраков, а Лозинський був призначений його заступником.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24