Останні новини

12 січня в 08:14

Зареєструватися на анонсований обмін ламп неможливо

Зареєструватися на анонсований обмін ламп неможливо

10 січня Уряд прийняв постанову «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням».

Вчора Мінцифри оголосило, що у застосунку «Дія» можна подати заяву на обмін старих ламп на енергоощадні LED-лампи, для чого почав працювати відповідний бот у застосунку Telegram. Джерело.

Але, зайшовши по указаному посиланню https://t.me/diia_beta_bot?start=home сьогодні, ми з’ясували, що форма реєстрації закрита. Це пояснюється тим, що вже зареєстровано максимальну кількість учасників.

Обмен ламп
Обмен ламп, скриншот бота

Відзначимо, що згідно з інформацією Мінцифри поки що «проводиться бета-тест послуги, який стартує 16 січня. На етапі тестування послуга буде доступна у Вінниці, Черкасах, Одесі та Львові».

Додамо, що програму з енергозбереження для населення, згідно з якою йде мова про можливість обміняти 5 старих ламп розжарювання на 5 енергоощадних LED-лампи, реалізує Мінцифра спільно з Мінекономіки за підтримки Євросоюзу та АТ «Укрпошта». Планується, що її реалізація дасть змогу в 15 разів зекономити електроенергію.

Згадаємо: Українці зможуть безкоштовно отримати по 5 енергозберігаючих LED-ламп.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24