Останні новини

11 січня в 19:17

НАД ОДЕСЬКОЮ ОБЛАСТЮ ЗБИЛИ ВОРОЖИЙ БЕЗПІЛОТНИК

НАД ОДЕСЬКОЮ ОБЛАСТЮ ЗБИЛИ ВОРОЖИЙ БЕЗПІЛОТНИК

Опівдні, 11 січня, сили та засоби протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" збили над морем спрямований по Одеській області ворожий безпілотник. Про це повідомили у пресслужбі повітряного командування "Південь".

Також військові уточнили, що то був російський безпілотний літальний апарат оперативно-тактичного рівня.
Нагадаємо, за новорічні свята за допомогою програми "єППО", яку розробили одеські програмісти, силам ППО вдалося збити два іранські "Шахеди". Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Також представник ОВА закликав одеситів подбати про те, щоб їхні родичі і знайомі, які проживають у сільській місцевості, встановили та користувалися додатком "єППО", оскільки інформація з регіонів із невеликою кількістю населення на вагу золота. Також ми повідомляли про те, що в ніч із 9 на 10 грудня росіяни атакували південь України дронами-камікадзе. Зокрема від обстрілу постраждали енергетичні об'єкти та об'єкти житлового фонду Одеської області.

Без світла залишилися тисячі споживачів. Загалом під час цієї атаки дронів-камікадзе підрозділи повітряного командування "Південь" знищили десять із 15 випущених ворожих БПЛА: чотири Shahed-136 збили над Херсонською областю, чотири – над Миколаївською та два – над Одеською. 

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24