Останні новини

11 січня в 14:01

У Ізмаїлі - найвищий у області рівень захворювання на грип

У Ізмаїлі - найвищий у області рівень захворювання на грип

На Одещині продовжують більше хворіти на грип.

Про це повідомляє Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України.

За останній тиждень порівняно з попереднім, рівень захворюваності зріс на 16,4%. Проте ситуація знаходиться на сезонному рівні і не перевищує епідемічний поріг.


Найбільше рівень захворюваності "підскочив" серед дітей — хворіє 60%. Найчастіше хворіли діти у віці 5-14 та до 4 років.Серед дорослих показник виріс на 35%. Зріс і рівень госпіталізації — на 3,2% (484 проти 469 випадків).

Стосовно захворюваності по районам області, то найвищий її рівень спостерігався в Ізмаїльському та Подільському районах.

За даними моніторингу серед населення спостерігалась одночасна циркуляція вірусів грипу типу А та не грипозної етіології (ріно-, адено-, РС-віруси, парагрип, метапневмовірус). Всього за тиждень обстежили на грип 256 осіб.

Стосовно ситуації з коронавірусом, за останній тиждень, порівняно з попереднім, захворюваність також зросла на 23,4% (354 проти 287 випадків). Такі показники у тому числі серед дорослого населення - на 23,3%, серед дітей – на 23,5%. Зріс і рівень госпіталізації на 14,5% (103 проти 90).

Найбільше хворіють в Болградській, Бородинській, Любашівській, Ренійській, Роздільнянській, Таїровській та Фонтанскій ОТГ.