Останні новини

26 листопаду 2022 в 09:23

Українська воєнна розвідка спростувала інформацію про масштабну атаку ворога з території Білорусі

Українська воєнна розвідка спростувала інформацію про масштабну атаку ворога з території Білорусі

Інформація про плани ворога атакувати Україну ударним угрупованням рф та республіки Білорусь з півночі наприкінці листопада не відповідає дійсності.

Підсилює цю дезінформацію анонімні «вкиди» про масовану ракетно-авіаційну атаку, яка передуватиме такому вторгненню, повідомляє українська воєнна розвідка. .

«Мета такої інформаційної спецоперації — спровокувати Україну перекинути значну частину війська до кордону з Білоруссю, аби послабити наступальний потенціал Збройних Сил на сході та півдні України, а заразом показати білорусам нібито наміри нашої держави атакувати територію Білорусі, тим самим провокуючи білорусів вступити у війну», — заявили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Крім того, такі повідомлення мають на меті посіяти паніку серед українського суспільства і є частиною ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій. Це підтверджує й те, що спершу «вторгнення» прогнозували 25-28 листопада, а за кілька годин дата змістилася на 28-29 листопада.

«Закликаємо громадян не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації. Наголошуємо, що Сили оборони України забезпечують надійний захист наших північних кордонів та готові в будь-який момент відбити атаку ворога. Крім того, повідомляємо, що за даними розвідки наразі на території Білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може виконати подібні задачі», — стверджують воєнні розвідники.

По материалам интернет-источников подготовила Оксана Картельян, Город 24