Останні новини

20 листопаду 2022 в 11:49

В Ізмаїлі мамі прикордонника Євгена Кльована вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

В Ізмаїлі мамі прикордонника Євгена Кльована вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

Орден «За мужність» ІІІ ступеня вручили матері полеглого Героя Раїсі Іванівні.
Мати зазначила, що її син завжди був порядною людиною, гарним чоловіком та батьком. Дружина Євгена Кльована Олена подякувала за всебічну допомогу та підтримку, які надають родині побратими та органи влади.

Водночас керівництво Південного регіонального управління Державної прикордонної служби, Ізмаїльського прикордонного загону, Ізмаїльського району та міста Ізмаїл висловили глибокі співчуття родині, а також вдячність за мужнього Сина-Героя.

Старший сержант Євген Кльован за рік до повномасштабного вторгнення російської федерації, за власним бажанням, перевівся з Ізмаїльського загону до Луганського загону, аби захищати Україну від територіальних посягань ворога. 3 березня 2022 року він разом з побратимами прийняв бій з окупантами на Луганщині, в районі населених пунктів Красноріченське – Площанка, де отримав смертельне кульове поранення.

У нього залишилося дружина, троє синів та батьки.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя! Герої не вмирають! Ми будемо завжди пам’ятати тих, хто поклав своє життя за свій народ, за усіх нас, захищаючи Україну від російських загарбників.