Последние новости

19 ноября в 21:19

Морські прикордонники опановують загальновійськову підготовку

Морські прикордонники опановують загальновійськову підготовку

Днями на базі Навчального центру Морської охорони, моряки- прикордонники завершили навчання за програмою «Базової загальновійськової підготовки» для військовослужбовців за призовом під час мобілізації.

 
Загальний курс програми проходив в кілька етапів. Метою підготовки морських прикордонників було набуття ними первинних знань, умінь та навичок, необхідних для виконання обов’язків та отримання військово-облікової спеціальності «стрілець».
 
Особливістю інтенсивної підготовки курсу стала практична складова, зокрема – збільшення кількості вправ зі стрільби. Курс дав можливість захисникам оволодіти й основними дисциплінами, зокрема тактичною та вогневою підготовкою, військовою топографією, тактичною медициною тощо.
 
Усі практичні заняття проходили в умовах максимально наближених до реальних. Під пильним наглядом професійних інструкторів, моряки вправно відпрацювали усі вправи.
 
Не лишився без уваги і військовий полігон, де морські прикордонники, які не мають досвіду військової служби, відточували свою майстерність в стрільбі з автомата та кулемета.
 
По завершенню курсу, усі захисники морських кордонів отримали відповідні державні свідоцтва.