Останні новини

02 листопаду 2022 в 10:17

Для мешканців Ізмаїльщини в ІДГУ проводяться безкоштовні курси української мови

Для мешканців Ізмаїльщини в ІДГУ проводяться безкоштовні курси української мови

При Центрі української мови і культури Ізмаїльського державного гуманітарного університету в 2022-2023 навчальному році продовжують роботу безкоштовні курси навчання української мови.

Про це розповіла координатор Центру української мови і культури ІДГУ, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Марина Делюсто.

Курси були ініційовані ще 2018 року директором Інституту української мови НАН України проф. П.Ю. Гриценком, ректором ІДГУ проф. Кічуком Я.В. та кафедрою української мови і літератури ізмаїльського вишу. Вони мають на меті поліпшення стану володіння державною мовою та її популяризацію в багатонаціональному південнобессарабському регіоні. Розпочали роботу курси з 2 березня 2019 року при Центрі української мови і культури ІДГУ.

“Прикметно, що мешканці Ізмаїльщини (а серед них сьогодні чимало й внутрішньо-переміщених осіб) усвідомлюють значущість знання державної мови не лише для успішної професійної діяльності, а й як ознаки громадянина-патріота України, засобу ідентифікації відданих своїй Батьківщині однодумців в умовах війни”, – підкреслила Марина Делюсто в повідомленні на своїй сторінці у соцмережі.

Після закінчення курсів слухачі отримують сертифікат від ІДГУ та Інституту української мови НАН України.

Центр української мови і культури Ізмаїльського державного гуманітарного університету провадить не лише навчальну, а й популяризаторську та консультаційну діяльність з питань розвитку й функціонування української мови в регіоні. За консультаційною допомогою можна звертатися за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Адреса Центру: м. Ізмаїл, вул. Репіна, 12 (корпус ІДГУ №1), ауд. 306.