Останні новини

01 листопаду 2022 в 11:07

Туристичний проєкт «Равлики Бессарабії» зустрічав ізмаїльських гвардійців

Туристичний проєкт «Равлики Бессарабії» зустрічав ізмаїльських гвардійців

На запрошення власника ферми, що вирощує органічних молюсків та входить у два світових маршрути, військовослужбовці Національної гвардії України ознайомилися з вирощуванням сердньоземноморських равликів, які користуються найбільшим попитом саме у Європі.

Бійці побували у кімнаті розведення равликів, побачили як відбувається процес кормління молюсків.
На початку широкомасштабного вторгнення росії ферма стала не лише підприємством екзотичної гастрономії, але і містом реабілітації для переселенців. Невеличкий музей стародавнього господарства, що є в одному із залів ферми, поповнився експонатами, завезеними з Херсонщини, Миколаївщини, Харківщини.
Під час екскурсії бійці мали змогу відвідати блюдо французької кухні – равлики під пікантним соусом. «Сьогодні я відкрив для себе ще одну бессарабську перлину – равликову ферму. "Вразила унікальність цього підприємства. До цього я не знав, що в Одеській області існує така екзотична ферма. Равликів куштував уперше. Після перемоги планую привезти сюди своїх рідних, щоб вони також мали змогу поласувати такими унікальними бессарабськими стравами», - розповів один із гвардійців.
 
За матеріалами и фото Ольги Соколюк
 
Підготувала Оксана Картельян, Город 24