Останні новини

10 жовтня 2022 в 11:37

Внаслідок ракетного терору пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об'єктів

Внаслідок ракетного терору пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об'єктів

Внаслідок масового ранкового обстрілу пошкоджено щонайменше 11 важливих інфраструктурних об'єктів у 8 регіонах та столиці, частину областей знеструмлено, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Станом на 11:00 пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об'єктів у 8 регіонах та місті Києві. Наразі частину областей знеструмлено. Потрібно бути готовими до тимчасових перебоїв зі світлом, водопостачанням, зв'язком", - наголосив Шмигаль.

На його думку, головною метою цих військових злочинців є спроби посіяти паніку, налякати та залишити українців без світла та тепла.

"Усі служби працюють на місцях, ми оперативно відновлюємо нашу інфраструктуру. Зробимо все, щоб якнайшвидше відновити всі об'єкти. дякую нашим рятувальникам та медикам, які зараз в епіцентрах обстрілів рятують життя людей. Дякуємо нашим енергетикам, які під обстрілами відновлюють харчування міст. Тримаємо лад!", - підсумував прем'єр.

Заступник керівника ВП Кирило Тимошенко повідомив, що під прицілом опинилися енергооб'єкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельницької області, Дніпра та Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житормирщини, Кіровоградщини. Зокрема, лише на Київщині ППО збило шість ракет, але є влучення в ТЕЦ.

Укренерго повідомляє, що енергетики оперативно застосовують резервні схеми харчування та працюють над усуненням пошкоджень.