Последние новости

04 октября в 13:25

ЗМІ озвучили складності транспортування ядерної зброї в РФ

ЗМІ озвучили складності транспортування ядерної зброї в РФ

Західні видання зазначають, що на перевезення ядерного арсеналу Росії може піти в деяких випадках кілька днів.
Малопотужна тактична ядерна зброя замкнута на десятці складів у різних частинах Росії.

Її транспортування займає від кількох годин до кількох діб. Про це повідомляє інформаційне агентство Bloomberg. Источник.
 
Американські та європейські чиновники заявляють, що наразі немає жодних ознак підготовки до ядерного удару. Кремль на тлі втрати своїх позицій через український контрнаступ знову намагається натякнути на можливе застосування ядерного озброєння.
 
Загрози є частиною масштабної спроби Кремля залякати США та Європу, щоб припинити підтримку України та змусити Київ розпочати переговори на умовах Москви, зазначає агентство.
 
У Росії ще з часів Холодної війни зберігається близько 1900 одиниць такої техніки, а також ракети та літаки, необхідні для її запуску.
 
Зазначимо, що італійська газета La Repubblica поширила інформацію щодо руху російського підводного човна Бєлгород, який підхопили інші світові медіа. Видання заявило, що "Путін, здається, близький до підвищення рівня ядерного протистояння".
 
Медіа стверджувало, що місія підводного човна Бєлгород, поміченого в арктичних водах, вперше в історії може випробувати атомну торпеду Посейдон.
 
У Центрі протидії дезінформації при РНБО зазначили, що станом на вчора такої інформації на сайті НАТО не було оприлюднено. Подібні необґрунтовані заяви медіа лише посилюють інформаційний тероризм Росії.
По материалам интернетресурсов подготовила Оксана Картельян, Город 24