Последние новости

22 сентября в 01:04

Командирів Азова обміняли на Медведчука - ЗМІ

Командирів Азова обміняли на Медведчука - ЗМІ

Українська сторона передала російській Віктора Медведчука, завдяки чому з ворожого полону повернулися бійці з Азовсталі.

У рамках обміну полоненими в середу, 21 вересня, були звільнені командир полку Азов Денис "Редис" Прокопенко, його заступник Святослав "Калина" Паламар і командир 36-ї бригади морської піхоти Сергій Волина. Фото з українськими героями, які захищали Маріуполь, з'явилося у Мережі.

Так, на знімку українські захисники стоять поряд із головою Міністерства внутрішніх справ Денисом Монастирським.

Водночас видання РБК-Україна з посиланням на свої джерела повідомляє, що азовці повернулися додому, оскільки українська сторона передала Москві народного депутата і колишнього лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Крім того, за інформацією російських ЗМІ, під час цього обміну російській стороні було передано окупантів, які потрапили в полон внаслідок контрнаступу ЗСУ у Харківській області, а також полонених військових льотчиків РФ. Вказується і їх чисельність - 55 осіб.

Нагадаємо, 20 травня територію заводу Азовсталь у блокадному Маріуполі залишила остання група українських військових - на виконання наказу Генштабу ЗСУ вони здалися в полон ворогові. Загалом вийшли близько 2,5 тисячі бійців.

Водночас Медведчука було схоплено СБУ 12 квітня за спроби перетнути кордон.

Источник.

По материалам интернетресурсов подготовила Оксана Картельян, Город 24