Последние новости

20 сентября в 10:21

Українські захисники на півдні знищили 90 окупантів і склад ворожих боєприпасів

Українські захисники на півдні знищили 90 окупантів і склад ворожих боєприпасів

90 російських окупантів, десятки одиниць ворожої техніки і склад боєприпасів знищили українські захисники минулої доби на півдні України.

Як повідомили в Оперативному командуванні «Південь», наша авіація за день нанесла 15 ударів по ворогу. Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 260 вогневих завдань, в тому числі по чотирьох районах зосередження ворожих резервів живої сили та техніки в Бериславському, Генічеському, Каховському й Херсонському районах, по мостах і альтернативних переправах – понтонах і баржах.

Спроби ворога налаштувати альтернативну переправу через Дніпро, в районі Нової Каховки та Козацького, успіху не мали. Наведення переправи не витримало вогневого контролю й зупинилося. Баржа, завантажена озброєнням, технікою та особовим складом, потрапивши під вогневе ураження, поповнила підводний флот окупантів.

За добу ворог втратив на півдні 90 осіб, три танки, вісім одиниць іншої авто-бронетехніки, два безпілотних розвідника оперативно-тактичного рівню «Орлан-10» та «Орлан-30», три гаубиці «Мста-Б» й «Мста-С», чотири самохідних 152 мм «Акації», дві самохідних гармати «Гіацинт-С», шість реактивних систем залпового вогню «Град» і склад боєприпасів в Правдиному.

По материалам интернетресурсов подготовила Оксана Картельян, Город 24