Последние новости

12 августа в 09:50

Ізмаїльські прикордонники відзвітували про результати службової діяльності

Ізмаїльські прикордонники відзвітували про результати службової діяльності

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Ізмаїльський прикордонний загін, окрім військової компоненти, продовжував здійснювати службову діяльність.

Особовий склад загону виконує свої функції в посиленому варіанті, з дотриманням норм українського та міжнародного законодавства.
Особливістю цього періоду, за словами прес-служби загону, є виконання нормативно-правових актів, віднесених до правового режиму воєнного стану. Зафіксовано збільшення кількості порушень державного кордону як у пунктах пропуску, так і поза ними військовозобов’язаними.

Пункти пропуску через державний кордон перетнуло майже 700 тис. осіб та 230 тис. транспортних засобів. Відмовлено в перетинанні державного кордону майже 600 особам. До адміністративної відповідальності притягнуто понад однієї тисячі осіб, накладено штрафів на загальну суму понад 3 млн. 200 тис. грн.

До адміністративної відповідальності за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України притягнуто 348 осіб, за порушення прикордонного режиму – 250 осіб, за вчинення злісної непокори вимогам прикордонного наряду – 8 осіб, за порушення правил перебування іноземців на території України – 426 осіб, за порушення правил використання об’єктів тваринного світу – 23 особи.

Під час здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску виявлено 76 підроблених, 2 чужих та 187 недійсних документів. Під час огляду транспортних засобів виявлено 2 одиниці зброї, 86 одиниць боєприпасів, майже 3 кг наркотичних та 5,5 психотропних речовин. Всього припинено 74 спроби незаконного переміщення товарів на загальну суму понад 96 млн.700 тис. грн.

Виявлено 2 автівки, номери агрегатів яких не відповідають заявленим у технічних документах.

Щодо боротьби з браконьєрською діяльністю у контрольованих прикордонних районах та на державному кордоні. Виявлено 36 осіб, які займались незаконним ловом. Вилучено 66 незаконних знарядь лову (загальна довжина браконьєрських сіток склала майже 9 км, 5 човнів та 573 кг живих водних ресурсів, які були передані в дохід держави.

Прикордонниками направлено до правоохоронних органів 147 повідомлень про виявлені кримінальні правопорушення. Серед них: посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, державна зрада, колабораційна діяльність, пособництво державі-агресору.

Прикордонники продовжують виконувати завдання задля безпеки громадян.