Последние новости

05 августа в 13:04

"Нептун розбушувався": біля Севастополя раптово почав диміти російський корабель

"Нептун розбушувався": біля Севастополя раптово почав диміти російський корабель

В Чорному морі біля тимчасово окупованого Севастополя раптово задимівся російський корабель. Спочатку він випустив димові приманки, а після цього на ньому почали відбуватися "дивні речі".

Задимлення на російському кораблі зафіксував військово-морський експерт H I Sutton з проекту OSINT, про це він розповів на своїй сторінці в Twitter. Источник.

На думку експерта, російський корабель намагався замаскуватися димовими приманками, але це йому не допомогло. Відразу ж після цього були чутні вибухи, а потім біля корабля з'явився чорний дим. Експерт вважає, що судно могли підбити українські ракети.

Також він повідомив, що на фото в диму можна розглянути патрульний корабель проекту 22160 типу "Василь Биков". Такі кораблі можуть мати на озброєнні крилаті ракети "Калібр" кількістю в 8 одиниць на один залп.

Користувачі мережі вже жартують, що російський корабель опинився в чорному диму через "бурхливого Нептуна". Деякі коментатори також припускають, що незабаром українські військові можуть повідомити про успішний удар по черговому російському судну.