Останні новини

01 серпня 2022 в 15:45

В Измаиле представители торговой сферы города принимали поздравления с профессиональным праздником (ФОТО) - Город 24

В Измаиле представители торговой сферы города принимали поздравления с профессиональным праздником (ФОТО) - Город 24

В Измаиле, в здании мэрии, 1 августа,  состоялось награждение работников сферы торговли по случаю профессионального праздника.

Награждение провела заместитель городского головы Екатерина Татаринцева. В этом году, грамотами Измаильского городского головы были отмечены: ЧП "Таврия Плюс", ООО "АТБ-маркет", ООО "Модерн-ритейл", ООО "Копейка-Центр", ООО "Аппетит-I", ООО "Свет здоровья-2017", ФОП Карташкин Андрей Леонидович, ФОП Доломанжи Светлана Степановна и ФОП Наумова Татьяна Михеевна.

Раннее, работников торговой сферы города поздравил и городской голова Андрей Абрамченко:

 - В торговій сфері Ізмаїла працюють справжні професіонали свого діла. Навіть у важкі воєнні часи, в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України, своєю кропіткою працею Ви забезпечуєте високий рівень сервісу і великий асортимент якісної продукції, вирішуєте соціальні питання, зберігаєте робочі місця. У день Вашого професійного свята від імені нашої громади прийміть щирі слова вдячності за відповідальне ставлення до своєї справи, за активну участь у житті міста та країни, за постійний внесок у спільну справу захисту нашої Батьківщини.Нехай Ваша самовіддана праця приносить лише задоволення, радість та людську вдячність. Міцного здоров'я та віри у перемогу! Разом вистоїмо та переможемо! Слава Україні!